Meble Kwiatkowski Lublin

Nasz zakład stolarski zajmuje się produkcją oraz montażem mebli z płyty i drewna. Specjalizujemy się w produkcji schodów drewnianych, mebli do mieszkań, restauracji, firm oraz architektury ogrodowej.

O nas

Telefony kontaktowe

509 867 858
608 332 424

Formularz kontaktowy

Schody z drewna

Jednym ze znaczących obszarów działalności naszej firmy jest tworzenie takich wyrobów wykończeniowych, jak schody drewniane. Zakład stolarski Meble Kwiatkowski z Lublina jest w stanie przygotować dla Państwa rozwiązania, dopasowane do aranżacji wnętrza oraz indywidualnych oczekiwań. Zajmujemy się zarówno tworzeniem schodów na zamówienie w całości wykonanych z drewna jak i wykończeń dedykowanych konstrukcjom betonowym. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalny pomiar u Klienta, przygotowanie projektu uwzględniającego charakter danego wnętrza oraz fachowy montaż gotowego produktu.

Korzystając z usług naszego zakładu stolarskiego mogą być Państwo pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby produkowany przez nas wyrób cechował się precyzją i estetyką wykonania, dzięki czemu przez wiele lat będzie mógł stanowić ozdobę wnętrza.