Meble Kwiatkowski Lublin

Nasz zakład stolarski zajmuje się produkcją oraz montażem mebli z płyty i drewna. Specjalizujemy się w produkcji schodów drewnianych, mebli do mieszkań, restauracji, firm oraz architektury ogrodowej.

O nas

Telefony kontaktowe

509 867 858
608 332 424

Formularz kontaktowy

Kuchnie na wymiar

Niewątpliwie przez większość osób to pomieszczenie uznane jest za serce domu oraz miejsce spotkań całej rodziny. Dlatego tak ważne jest, aby meble kuchenne cechowały się nie tylko pojemnością i funkcjonalnością ale również estetyką wykonania i miłym dla oka wyglądem. Nasz zakład stolarski mający swoją siedzibę w okolicach Lublina, proponuje Państwu kuchnie na wymiar, które zawsze są dopasowane do oczekiwań naszych Klientów oraz aranżacji całego mieszkania.

Jako firma z doświadczeniem w branży stolarskiej podejmujemy się realizacji zleceń o zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Wybierając nasze usługi, obejmujące przygotowanie mebli na wymiar mogą być Państwo pewni, że pomożemy w stworzeniu rozwiązań pozwalających w możliwie jak największym stopniu wykorzystać dostępną przestrzeń. Zachęcamy do obejrzenia galerii, gdzie znajdą Państwo niektóre z wykonanych przez naszą firmę realizacji.